Used to do that with strawberry flavor in hog tubes
Announcement
Collapse
No announcement yet.
Raspberry Jello Deer Corn???
Collapse
X
-
Yeah it works if you really want them to eat if any faster than they allready do. 50 lbs in a pile is lasting me about 2 days so im surely not putting jello on it for them to eatit quicker with the price being $11.99 a bag. Also they hogs tend to find it alot quicker with the jello mixed in.
Comment
Comment