We are going to buy about 75 bags. So unless I burn $75 extra in gas, I will buy it local and haul it. It appears to be over a dollar a bag cheaper here than up there, and I don't think I will burn that much extra in fuel hauling it. If it were $25 cheaper here I would buy it in Brady, but at $1.40 or more cheaper I will haul it.
Announcement
Collapse
No announcement yet.
Corn Price?
Collapse
X
Comment